Episodul 34 VIDEO - Felix the cat in the sack

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply
User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1300
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Episodul 34 VIDEO - Felix the cat in the sack

Post: # 92925Post rabesandratana
23 Nov 2018, 13:01

Incep o serie dedicata sarbatorilor de iarna, in care o sa filmez doar jocuri numai bune de jucat alaturi de familie/rude, party games/family games, multe din ele populare la noi in tara. Prima oprire: un party game mai putin cunoscut la noi, dar foarte reusit si distractiv. Felix the cat in the sack sau Felicity the cat in the sack
De data asta, nu avem un runthrough clasic in 2 persoane, ci o scurta simulare 4 persoane, pentru ca o mare parte dintre aceste jocuri, nu pot fi jucate decat cu grupuri mai mari.

Din ianuarie, revin la un program normal, cand vreau sa postez si jocuri euro si sper eu, sa am pana atunci si acel microfon pe care l-am comandat de BF si pe care emag-ul mi-l amana destul de mult din pacate.


Post Reply

Return to “Review-uri si impresii”