Episodul 51 VIDEO - Prezentare Heaven & Ale

Forum rules
Va rugam sa postati in aceasta sectiune doar articole tip review sau articole cu impresiile voastre despre un anumit joc (articole ce pot fi apoi bineinteles discutate in cadrul topicurilor respective).

Pentru discutiile generale necentrate pe ideea de "review" va invitam in forumul Discutii generale.
Post Reply
User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1304
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Episodul 51 VIDEO - Prezentare Heaven & Ale

Post: # 98140Post rabesandratana
19 Apr 2019, 11:33

Heaven & Ale, unul dintre cele mai bune jocuri ale anului 2017 si nu numai. A devenit rapid unul dintre jocurile mele preferate, iar cei care nu l-ati jucat inca, cred ca ar trebui sa il incercati cat mai curand.


User avatar
adelindumitru
Super Moderator
Super Moderator
Posts: 2062
Joined: 11 Sep 2016, 01:25

Re: Episodul 51 VIDEO - Prezentare Heaven & Ale

Post: # 98144Post adelindumitru
19 Apr 2019, 12:18

Mă bucur să văd că ai făcut trecerea la jocuri ”serioase”. Din păcate asta înseamnă că tocmai mi-am adăugat în wishlist Heaven& Ale..

User avatar
rabesandratana
King Meeple
King Meeple
Posts: 1304
Joined: 29 Jun 2017, 13:05
Location: Bucuresti

Re: Episodul 51 VIDEO - Prezentare Heaven & Ale

Post: # 98172Post rabesandratana
19 Apr 2019, 15:05

adelindumitru wrote:
19 Apr 2019, 12:18
Din păcate asta înseamnă că tocmai mi-am adăugat în wishlist Heaven& Ale..
Corect se spune "din fericire"! :D O sa imi multumesti dupa ce o sa il joci. Pt mine e un joc de 9+, chiar daca gurile rele spun ca esti obligat sa joci la inceput doar pe partea cu umbra de pe plansa ta, am incercat o partida si sa joc mai mult pe partea cu soare si nu am dat faliment, ba mai mult, am si castigat. Exista moduri prin care faci bani in jocul asta.

Post Reply

Return to “Review-uri si impresii”