Yard Sale in curte la Cutia.ro 27 septembrie

Intalniri in Cluj!
Post Reply

Venerablewolf

Re: Yard Sale in curte la Cutia.ro 27 septembrie

Post: # 55648Post Venerablewolf
09 Sep 2014, 10:36

Lista de jocuri la Yard Sale va fi foarte mare. on top of that... s-a pus in miscare si o promotie simpatica. poate vreti sa profitati de ea
cutia.ro wrote:Pentru ca acest eveniment sa fie un succes major ne-am gandit la o mica promotie ca sa va incurajam sa ne vizitati. Dati Share la acest eveniment la voi pe profil si lasati un comment aici cu 10 prieteni carora sa le dati Tag si noi va vom recompensa. In ziua cu evenimentul va vom oferi un Pickomino cadou ca semn de multumire. In limita stocului, normal . Nu uitati sa va invitati prietenii la event ca sa fie tinuti la curent cu ultimele stiri.
https://www.facebook.com/cutia.ro/photo ... =1&theater

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: Yard Sale in curte la Cutia.ro 27 septembrie

Post: # 55690Post Chuckila
11 Sep 2014, 22:42

Threadul a fost facut sticky, sa fie sigur vazut de cei care viziteaza sectiunea de intalniri din Cluj.

User avatar
doipatru
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 179
Joined: 30 Aug 2011, 11:23
Custom Rank: Cluj Crusader
Location: Cluj Napoca
Contact:

Re: Yard Sale in curte la Cutia.ro 27 septembrie

Post: # 56211Post doipatru
02 Oct 2014, 14:19

Cam slabut fu.
Reduceri mai maricele erau la extensii.
Din ce am vazut, jocurile de baza (care nu erau tare multe oricum) erau reduse cu cate 10%, inclusiv FFG (la Lex au 10% permanent,fara surle si trambite, fara yard sale, eventuri pe facebook si alte cele)
Am ajuns la vreo 10 min dupa deschidere deci ma indoiesc ca s-au dus toate bunatatile pana atunci.
Am plecat cu un Thurn und Taxis, editia germana, fara regulament in engleza/romana.. asa . ca sa nu fie dezamagire totala.

Post Reply

Return to “Cluj”