Intalnire FBG.ro la Guild Hall - 12.10.2018

Intalniri in Cluj!
Post Reply
User avatar
Corwin
King Meeple
King Meeple
Posts: 2115
Joined: 23 Nov 2012, 15:04
Custom Rank: Terraformer
Location: Cluj-Napoca

Intalnire FBG.ro la Guild Hall - 12.10.2018

Post: # 91288Post Corwin
08 Oct 2018, 10:22

Am initiat incepand din octombrie o noua serie de intalniri la Guild Hall, vineri de la 17:30.

FB event list

Pentru cei care doriti sa stiti mai multe despre The Guild Hall, puteti sa va documentati aici: https://guildhall.ro/, sau sa intrebati chiar in topicul acesta sau pe Facebook.

Atentie: Pentru intrare puteti sa vorbiti cu mine sa va adaug pe abonamentul meu. Iesiti mai ieftin decat daca luati un evening pass. Daca vreti sa va faceti abonament il recomand pe cel cu 8 intrari pe luna + discount pentru intrari suplimentare + 10% discount la cumpararea jocurilor din magazin.

Pentru discutii puteti posta aici, pe FB, sau direct in chat-ul de pe discord: https://discord.guildhall.ro/

Ce aduceti si ce doriti sa jucati?

---

Ajung pe la 17:30. Ne gandeam la ceva mai deosebit, poate o seara de coop games. Raul a propus Forbidden Desert si The Grizzled, eu pot aduce Flash Point: Fire Rescue.

Bineinteles putem juca si euro-urile noastre de toate zilele. N-am apucat sa dam Kingsburg saptamana trecuta, ramane o optiune. Sau "clasicele" GWT, TMars, etc.
BGG: Colectie | Jucate | Vreau sa incerc | Wishlist
Joc online pe Yucata și Board Game Arena.

User avatar
mihaid
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 168
Joined: 13 Nov 2016, 09:47
Location: Calarasi

Re: Intalnire FBG.ro la Guild Hall - 12.10.2018

Post: # 91310Post mihaid
08 Oct 2018, 15:03

Buna ideea cu jocuri coop. As juca Forbidden Desert si Pandemic. Pot sa aduc Robinson Crusoe.
Ajung pe la 17.30.

User avatar
Corwin
King Meeple
King Meeple
Posts: 2115
Joined: 23 Nov 2012, 15:04
Custom Rank: Terraformer
Location: Cluj-Napoca

Re: Intalnire FBG.ro la Guild Hall - 12.10.2018

Post: # 91311Post Corwin
08 Oct 2018, 15:06

Aducem tot, si vedem ce ne face cu ochiul. :D Pandemic + extensii e deja deschis la GH impreuna cu primele doua extensii, asa ca putem incerca si ala. Stiu ca Raul nu e incantat de el, dar daca nu apucam acum putem juca si alta data.
BGG: Colectie | Jucate | Vreau sa incerc | Wishlist
Joc online pe Yucata și Board Game Arena.

User avatar
Corwin
King Meeple
King Meeple
Posts: 2115
Joined: 23 Nov 2012, 15:04
Custom Rank: Terraformer
Location: Cluj-Napoca

Re: Intalnire FBG.ro la Guild Hall - 12.10.2018

Post: # 91442Post Corwin
11 Oct 2018, 15:07

Buuuun, pe maine avem asa: The Grizzled, Forbidden Desert, Flash Point: Fire Rescue, Robinson Crusoe, Pandemic (daca ne mai tine cheful de coop), si aduc si Pulsar just in case.
BGG: Colectie | Jucate | Vreau sa incerc | Wishlist
Joc online pe Yucata și Board Game Arena.

Post Reply

Return to “Cluj”