Descent 2nd Edition intalniri regulate

Sectiune destinata discutiilor premergatoare organizarii intalnirlor de boardgames. Aici puteti anunta ce doriti sa jucati, unde si cand si daca sunteti mai multi doritori anuntati in Intalniri ce ati pus la cale.
Post Reply
bringweed

Descent 2nd Edition intalniri regulate

Post: # 36862Post bringweed
12 Mar 2013, 22:08

Salut!

Sunt in cautare de 3 jucatori pentru Descent 2nd Edition + expansion(uri) pe masura ce vor aparea. Eu joc overlord de obicei desi daca vrea altcineva sa joace nu ma deranjeaza (nu suntem la clasa 1, eu am jocul deci eu fac regulile :P), iar prietena mea joaca erou.
Intalnirile le putem organiza ori in Lente daca ni se da voie sa luam o masa undeva pe jos nu sus in pod ca sa avem loc sa ne desfasuram ori daca stie altcineva o alta locatie nu am nimic impotriva. Ar mai fi o varianta in Red Goblin, desi nu stiu cum e pe acolo de obicei atmosfera plus ca am inteles ca nu se poate fuma in interior.

Anyways, ca sa nu o mai lungesc, 3 jucatori de Descent, locatia o puteti alege voi in ce terasa, dugheana, cosmelie vreti sau chiar si la cineva acasa (la mine din pacate iese din discutie pentru am colegi de apartament)...

Sper sa se gaseasca doritori. :) As vrea sa fac o intalnire pe saptamana, de preferat in weekend pentru a fi mai accesibil tuturor.

User avatar
Miţã
King Meeple
King Meeple
Posts: 2055
Joined: 05 Jan 2013, 10:56
Custom Rank: Zombie Killer
Location: Dr.Tr.Severin

Re: Descent 2nd Edition intalniri regulate

Post: # 36872Post Miţã
13 Mar 2013, 01:23

Ca sa vin in ajutorul tau zicem asa.
1. esti Vlad?
2. Putem jucam la mine in fiecare seara de la ora 17:30 zona Dristor-Baba novac mai putin marti cand merg la Lente
3. Ne mai trebuie 2 :P

bringweed

Re: Descent 2nd Edition intalniri regulate

Post: # 36873Post bringweed
13 Mar 2013, 08:32

Da, Vlad. Suna bine. Acum sa vedem daca mai gasim inca 2 jucatori. :)

Post Reply

Return to “Discutii preliminare intalniri”