Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Sectiune destinata discutiilor premergatoare organizarii intalnirlor de boardgames. Aici puteti anunta ce doriti sa jucati, unde si cand si daca sunteti mai multi doritori anuntati in Intalniri ce ati pus la cale.
Post Reply
User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7065
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Post: # 39322Post DanielIndru
30 Apr 2013, 14:40

Da, foarte fain la Hajdu.
Tura asta nu m-au interesat aproape deloc jocurile noi si bine am facut, caci am avut parte de niste partide memorabile de CO2, Taluva, Resistance, Eminent Domain, Ascension, Hansa Teutonica, Puerto Rico si, mai ales, El Grande.

Dintre jocurile noi cel mai mult mi-a placut Munchkin, dar distractia de care poti avea parte sau nu jucandu-l depinde 110% de grup. Stab your buddy! Kick the small guy! :twisted:
Orice ar zice BGG, e un party game.

Tretiak, d347hl4dy - va asteptam la Timisoara sa dam un Twilight Imperium si multe altele.
Ioana, Matthias - sper sa ne revedem cat de curand.

Levi a fost extraordinar si de data asta, sederea noastra acolo nu putea fi mai placuta.

Va tzucam din Timisoara!

User avatar
alia
Special Meeple
Special Meeple
Posts: 585
Joined: 29 Jun 2010, 14:41

Re: Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Post: # 39324Post alia
30 Apr 2013, 14:51

Yaaaaiiii!!! Ma bucur ca am ales Munchkin si s-a dovedit a fi un joc care va place:)

Si noi vrem o noua intalnire:) cat de curand si la viitoarea intalnire sa nu uiti ca eu nu sunt spion!

User avatar
suf
King Meeple
King Meeple
Posts: 2708
Joined: 30 Jul 2010, 17:16
Location: Timisoara

Re: Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Post: # 39340Post suf
01 May 2013, 07:58

Mare distractie la Hajdu si multe jocuri jucate, atat noi mie cat si deja cunoscute. Oameni placuti ca de obicei si gazde prietenoase. Astept cu nerabdare urmatoarea intalnire. Cel mai interesant joc a fost BSG unde am castigat intai in fata Cylonilor care au jucat deplorabil, ca mai apoi sa ne-o luam in freza de la aceiasi oameni-roboti in urma strategiilor mele sinucigase.
cleo4a wrote:Suf & Cristinaf you rule!!
Normal! Dar cine e Cristinaf? Doamna Suf (Crisu) adica?

cleo4a

Re: Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Post: # 39346Post cleo4a
01 May 2013, 16:37

Da da, doamna suf f-ul nush de unde a venit :)

User avatar
sebishor
Chief Meeple
Chief Meeple
Posts: 118
Joined: 15 Dec 2011, 16:12
Location: Oradea
Contact:

Re: Intalnire ForumBoardGames.ro, Hajdu - 25-28 Aprilie 2013

Post: # 39355Post sebishor
02 May 2013, 02:12

@suf: strategiilor "tale"? inteleg ca tu erai presedinte dar mai eram si eu (amiral cu japca) pe acolo... am pierdut deplorabil impreuna... cred :P
Si mie mi-a placut foarte mult Munchkin. L-am luat de curand impreuna cu 3 extensii si credeam ca nu-mi va placea atat de mult. Sunt super incantat :)

In aceeasi ordine de idei, m-am simtit foarte bine si am jucat o gramada de jocuri faine. suf si crisu, ati fost super fun! Special thanks to you :) La fel si Arthur Kiraly si toti ceilalti.

Abia astept sa ne revedem. Mai facem o intalnire in mai? :D

Post Reply

Return to “Discutii preliminare intalniri”