Croatia de Prahova

Sectiune destinata discutiilor premergatoare organizarii intalnirlor de boardgames. Aici puteti anunta ce doriti sa jucati, unde si cand si daca sunteti mai multi doritori anuntati in Intalniri ce ati pus la cale.
Post Reply
User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4162
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Croatia de Prahova

Post: # 40079Post 26octombrie
23 May 2013, 15:28

buuun. o iau de la capat, poate-i cu noroc.

Hai sa ne mai vedem, sa ne mai jucam. Croatia e mumos, da-i departe si costa mai mult, Comarnic, on the other hand, tot cu C incepe, tot de jucat iaste, da'i colo'sa, intr-o ora esti ajuns :D
Propun sa facem o noua intalnire la Comarnic, pe 15-16 Iunie. Poate facem si-un mini mathtrade inainte, sa facem schimburile acolo :roll:

Cine e interesat?

Lista:
26octombrie +1

RaulZ

Re: Croatia de Prahova

Post: # 40157Post RaulZ
26 May 2013, 23:25

RaulZ
...chiar daca pt mn nu e col'sa nici Comarnic. :)

User avatar
26octombrie
King Meeple
King Meeple
Posts: 4162
Joined: 30 Aug 2012, 15:24
Custom Rank: Awesome Silly Bard

Re: Croatia de Prahova

Post: # 40160Post 26octombrie
26 May 2013, 23:47

so,

26octombrie +1
RaulZ

RaulZ

Re: Croatia de Prahova

Post: # 40161Post RaulZ
27 May 2013, 01:22

26octombrie wrote:so,

26octombrie +1
RaulZ + 1 ( posibil + 3)

User avatar
cezar
Teen Meeple
Teen Meeple
Posts: 41
Joined: 01 Mar 2011, 16:32
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Croatia de Prahova

Post: # 40641Post cezar
11 Jun 2013, 17:51

Imi pare rau ca la a doua intalnire ( si ultima intalnire la Comarnic undeva prin Martie) au venit mai putini oameni decat la prima si acum nu se mai strang nici cei care au fost atunci :roll: . Se pare ca lumea de pe forum nu mai vrea deplasari sau vrea doar pentru intalniri la care sa fie prezenti alti multi si marcanti membri ai comunitatii de aici (presupun). La cele doua intalniri la care am fost io, m-am gandit ca am prilejul sa joc multe jocuri noi, dar si la masa cu lume noua si dornica de boardgaming. Din ce am vazut, cei prezenti pe forum au alte dorinte. Poate vor multi si sa aiba mai putin de-a face cu jucatori care vor doar sa simta gustul unor jocuri noi si nu-si prezinta interesul neaparat pentru cele mai serioase, adevarate si de lunga durata partide. Oricum, spun :tu: pentru viitoare intalniri la care sa fim acolo 15-20 de persoane doritoare sa ne simtim bine practicand diverse jocuri la masa.

Post Reply

Return to “Discutii preliminare intalniri”