[Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Reviewer

Prima editie a premiilor utilizatorilor ForumBoardGames.ro. Am decernat castigatorii la urmatoarele categorii: Best User, Best Post, Best Reviewer, News Reporter si Photography Master.
Post Reply
User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

[Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Reviewer

Post: # 18772Post Chuckila
15 Aug 2011, 22:34

Asa cum am anuntat in topicul Premiile utilizatorilor ForumBoardGames.ro - editia 1, incepand de astazi va invitam sa nominalizati userul care vi se pare cel mai indreptatit pentru a castiga titlul de:

Best Reviewer


Fiecare utilizator are dreptul la o singura nominalizare, se poate nominaliza de mai multe ori acelasi review. Fiecare nominalizare trebuie sa contina link spre review-ul (scris sau video) care tocmai a fost propus.

Perioada de nominalizari se incheie in data de 22 August. Dupa care vom trece la faza de vot.

Spor la recomandari :)

User avatar
DanielIndru
King Meeple
King Meeple
Posts: 7065
Joined: 20 Dec 2010, 09:32
Custom Rank: Going Cardboard
Location: Timisoara
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18788Post DanielIndru
16 Aug 2011, 10:58

Il nominalizez pe imba pentru reusita serie inceputa nu de multa vreme, dar care promite sa aiba mare potential: De Gustibus.
Aici e cel mai recent episod.

Obisnuitu

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18791Post Obisnuitu
16 Aug 2011, 12:40

Salut

Eu il nominalizez pe djdano pentru toate reviurile ( asa imi place sa scriu in romana ) dar in special pentru review "In the year of Dragon".
Conasule la cate topicuri ai postat, comentarii si revieuri ma astept la cel putin 5 premii de la tine.
Banatui fruncea si noi - Moldova ( Bucovina ) - suntem in partea opusa mai la spate putin mai jos :lol: :) :D

Bafta multa !

numai bine

acidutzu

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18855Post acidutzu
18 Aug 2011, 13:56

Il nominalizez pe djdano pentru multele review-uri pline de poze. Recunosc ca si pe Bgg caut review-uri cu imagini, pentru ca nu pot sa simt jocul daca nu leg cuvintele de poze.

Sigurros

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18889Post Sigurros
19 Aug 2011, 14:08

Eu il nominalizez pe Bahaus, pentru mini reviewurile sale "Parerea lu' Bahaus". Sunt utile cand n-ai chef de lecturi lungi.

User avatar
deeug
King Meeple
King Meeple
Posts: 855
Joined: 18 Jan 2011, 22:12
Custom Rank: Game Explorer
Location: Bucuresti

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18917Post deeug
19 Aug 2011, 20:29

Pentru mine djdano este incontestabila nominalizare pentru toate prezentarile si in special pentru Tigris & Euphrates :)
http://forumboardgames.ro/viewtopic.php?f=6&t=1160

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18955Post Chuckila
22 Aug 2011, 19:39

Pentru mine aceasta categorie cred ca este cea la care mi-a fost cel mai greu sa ma decid pe cine sa nominalizez, deoarece am numai o singura optiune. Si sunt destui cei care ar merita un loc in faza finala de voting (eu as mai face inca 4-5 nominalizari cu inima impacata).

Cum insa am doar "one strike", nominalizarea mea este deeug pentru primul, dar reusitul review Robo Rally - la coltul cu prezentari.

Din pacate nu pot spune cine au fost ceilalti pe care i-am avut in "vizor", insa daca ar fi sa folosesc un sistem de notare cu care suntem obisnuiti, toate optiunile au fost in una, maxim 2 zecimi. Si nici nu am vrut sa ii iau in calcul pe cei care deja au fost nominalizati. Ar fi fost deja prea multi :D

User avatar
imba
King Meeple
King Meeple
Posts: 836
Joined: 18 Jul 2010, 04:15
Location: Bucuresti
Contact:

Re: [Nominalizari] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best Revi

Post: # 18958Post imba
22 Aug 2011, 20:17

Si de la mine o nominalizare, poate neasteptata, dar am zis ca merita pentru review-ul facut. Va prezint: fixpix cu Wrath of Ashardaloooooon. Mai mai ca era sa cumpar jocul. :)

Post Reply

Return to “Premiile utilizatorilor FBG.ro editia 1”