[VOT] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Prima editie a premiilor utilizatorilor ForumBoardGames.ro. Am decernat castigatorii la urmatoarele categorii: Best User, Best Post, Best Reviewer, News Reporter si Photography Master.
Post Reply

Cine credeti ca merita sa castige premiul ForumBoardGames.ro la categoria "Best User"

Poll ended at 30 Aug 2011, 22:50

suf
4
18%
djdano
10
45%
imba
8
36%
 
Total votes: 22

User avatar
Chuckila
King Meeple
King Meeple
Posts: 5084
Joined: 31 Jan 2010, 02:30
Location: Cluj Napoca

[VOT] Premiile utilizatorilor FBG.ro: Best User

Post: # 18997Post Chuckila
23 Aug 2011, 22:50

Sunteti invitati sa votati in acest thread utilizatorul forumului pe care il considerati cel mai indreptatit pentru a castiga categoria "Best User". Atentie! Votul este unic si nu poate fi modificat.

Finalistii, in ordinea in care au fost nominalizati, sunt:

suf - nominalizat de djdano: Il nominalizez pe suf pentru listele si statisticile intocmite, sesiunile sale de manufacutura in lemn, impresiile impartasite despre jocuri, enormele liste de noi cuceriri (si pentru cele cateva sesiuni de joc pe care le-am avut impreuna, sper sa se adune mult mai multe).

djdano - nominalizat de imba, Obisnuitu, jakkal si acidutzu: Eu il nominalizez pe djdano care s-a chinuit si raschinuit ba cu stiri, ba cu reviewuri si cu poze, ba cu sfaturi.

imba - nominalizat de Chuckila si suf: Pentru tot ce a facut in ultima vreme, incepand de la implicarea in proiectul Renii FBG, la proaspata lui serie de review-uri si pana la constantele update-uri de pe "piata ameritrashurilor", consider ca si imba merita un loc in faza votingului final.

Ultima zi de votare va fi 30 August, undeva in jurul orei 23:00.

Post Reply

Return to “Premiile utilizatorilor FBG.ro editia 1”